ZO ČSOP - Podorlicko

Česká Třebová

Oddíl MOP Orlíci

Příměstský tábor 2.až 6. srpna 2021

 

Pro děti z oddílu Mladých ochránců přírody Orlíci a další děti ve věku 7-12 let pořádáme příměstský tábor s kapacitou 20 dětí.

Program bude sestaven dle skupiny dětí, ale chceme se zaměřit na poznávání a prohloubení úcty k přírodě, úcty k druhým lidem a svému zdraví a myšlení a samozřejmě si budeme hrát, zpívat, kreslit, vyrábět, vymýšlet, vyprávět. Formou her bychom chtěli dětem nahradit mnoho věcí, které v ne úplně povedeném školním roce nešly stihnout, oživíme si pěkné psaní, procvičení paměti, počítání, zručnost, logické myšlení a určitě sem tam něco můžeme protknout i angličtinou. Věříme, že se naše plány povede uskutečnit a děti si to užijí a společně prožijeme super týden. Výlety přichystáme operativně až se srpen přiblíží, až budeme znát, kam se situace s onemocněním Covid-19 ubírá.

Začátek by měl být vždy v Ekocentru na adrese Podbranská 959, Č. Třebová v 8 h. Někdo však bude přítomen už od 7 h, aby dítě mohl převzít v tuto dobu. Konec bude každý den po 15.h, nejdříve v 15h, dle potřeby i déle - dopředu dostanete vždy program na další den.

Ukončení tábora plánujeme jako společné s rodiči - při plánování léta si tedy zarezervujte pátek 6.8. jako večer u ohně s opékáním buřtů, kytarou a zpěvem.

Zajištěna bude každý den svačina, oběd, svačina a pitný režim. Děti by si měly nosit každý den svou lahev na pití, samozřejmě mohou i s vlastním nápojem. Nejsou dovoleny energy-drinky (pokud je vaše děti pijí běžně, prosím nahraďte je jiným pitím, jedná se o velký a škodlivý nešvar. Energy drink není určen dětem). Stejně tak se pak společně s dětmi pobavíme i o zdravé stravě a nahrazení části sladkostí třeba ovocem.

Počítejte také s tím, že by si každé dítě mělo v pondělí ráno přinést svoje přezůvky, ručník na ruce, hřeben a opalovací krém, případně vlastní repelent. Ideální bude i 1 tričko na převlečení, ostatní upřesníme operativně.

Přítomni budou vždy min. 3 dospělí vedoucí.

Cena je stanovena na 1850,- Kč a je v ní zahrnuta strava, pití, dozor a pojištění dětí.

Informace budu postupně přidávat.

Na vaše děti se těší Alena Šplíchalová a kolektiv.

Přihlášky si můžete vyžádat na emailu: mopici2.0@seznam.cz

28.04.2021


Neděle s obojživelníky

17.dubna 2021  9:30 h můžete jít pozorovat snůšku vajíček v rybníčku na konci Rybníka. Malá hra k tomu je připravena do 11:30 h.

Jaru zdar!

17.04.2021

kytkopták
. : Optimalizováno pro monitory širší než 900px : . : Statistiky měřeny TopListTOPlist : .
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat